Sansa TakeTV

Firma SanDisk zapowiedziała wprowadzenie bardzo użytecznego urządzenia. Sansa TakeTV umożliwi przeniesienie plików wideo z komputera na ekran telewizora. Urządzenie będzie kompatybilne niemal ze wszystkimi istniejącymi zestawami telewizyjnymi.

Korzystanie z Sansa TakeTV jest niemal tak proste, jak użycie zwykłego pendrive’a – podłączony do komputera zostanie rozpoznany jako dysk wymienny, co umożliwi skopiowanie plików wideo. Następnie wystarczy włożyć TakeTV do adaptera, który za pomocą zwykłego złącza A/V lub S-Video, podłącza się do telewizora, uzyskując w ten sposób dostęp do plików na srebrnym ekranie. Obsługę ułatwi załączony pilot.

Nowe urządzenie SanDisk powinno współpracować z dowolnymi modelami telewizorów wyposażonymi w złącze A/V lub S-Video. Sansa TakeTV stanowi solidny, użyteczny oraz innowacyjny gadżet o atrakcyjnym designie.

Sansa TakeTV odtwarza takie formaty wideo jak DivX, XVID oraz MPEG-4. Może zostać podłączony do dowolnego komputera PC za pomocą kabla USB. Odtwarzacz jest przystosowany do pracy z Windows Vista, XP, Linuxem, jak również z najnowszym Mac OS X. Urządzenie będzie posiadało dwie wersje – 4GB (ok. 5 godz. wideo) oraz 8GB (ok. 10 godz. wideo).

Przewidywane ceny Sansa TakeTV to odpowiednio 100 oraz 150 dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.